На Вінниччині вирощували соняшник на території пам'ятки археології

479
0
На Вінниччині вирощували соняшник на території пам'ятки археології

Господарство на Вінниччині вирощувало соняшник на самовільно зайнятій території. Серед цих земель виявилася і пам’ятка археології. Про це повідомляє vezha.vn.ua.

Соняшник посіяли на території Марксівської сільської ради Немирівського району на поселеннях епохи бронзи ХІІІХ ст. до н.е. Ця ділянка, відповідно до ст. 53 Земельного кодексу України, відноситься до земель історико-культурного призначення та має статус особливо цінних земель.

Прокуратура Вінницької області повідомляє, що одне із товариств Вінниччини самовільно використало у своїй підприємницькій діяльності земельні ділянки загальною площею 16 га для посіву соняшника, серед них була й пам’ятка археології.

Суд задовольнив позов прокуратури та стягнув майже 45 тис. грн рахунок відшкодування шкоди, заподіяної державі самовільним зайняттям земельних ділянок, що розташовані на території Марксівської сільської ради Немирівського району.

 

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus