Зменшення кількості присадибних господарств вплине на боротьбу з АЧС — Лоза

22 лютого 2019 276 0
Зменшення кількості присадибних господарств вплине на боротьбу з АЧС — Лоза
pixabay.com

Суттєве зменшення кількості присадибних господарств матиме позитивний вплив на галузь свинарства в контексті боротьби з АЧС. Про це повідомив незалежний консультант у галузі свинарства Артур Лоза 20 лютого у ході V Британсько-українського агробізнес форуму «Свиноферма майбутнього», організованого Посольством Великої Британії в Украні. Форум відбувся у рамках виставки АгроВесна 2019. Про це повідомляє Kurkul.com.

«Ключовим чинником, що впливає на стан свинарства в Україні є не тільки складна економічна ситуація, а й африканська чума свиней. Зменшення кількості присадибних господарств, яке сьогодні спостерігається в Україні матиме позитивний вплив на галузь в контексті боротьби з АЧС. Адже саме такі господарства найбільш вразливі перед цією хворобою», — заявив Артур Лоза.

Разом з цим, в промисловому сегменті спостерігається поступове нарощення поголів’я, що формує позитивну тенденцію для галузі в цілому. Кількість господарств з поголівям понад 5 тис. станом на середину 2018 р. становила вже понад 37% і продовжує зростати. Артур Лоза додав, що на сьогодні в Україні є близько 50 великих господарств, які і є рушійною силою галузі.

Виконано за допомогою Disqus