Китайські вітаміни можуть спричинити поширення АЧС у США

1 березня 2019 60 0
Китайські вітаміни можуть спричинити поширення АЧС у США
pixabay.com

АЧС активно поширилася на більшій частині Китаю, включаючи ту частину країни, де зосереджені великі виробничі потужності. Багато тварин можуть бути заражені вірусом, і це є загрозою для США. Найбільшу стурбованість викликають корм і кормові інгредієнти. Таку думку висловив віце-президент з науки і технологій Національної ради зі свинарства США доктор Дейв Пібурн. Про це повідомляє прес-служба ГО «Зелений фронт».

У 2014 р. дослідники встановили, як вірус свинячий діареї (PED) вперше потрапив до Північної Америки в 2013 р. Представлена ​​тоді модель поширення PED чітко показала, що певні кормові інгредієнти зберігали вірус під час імітації подорожі з Пекіна до Шанхаю і далі в США. Крім діареї, Китай може «експортувати» в комерційні стада Америки класичну чуму свиней, ящур і з недавніх пір АЧС.

«Ми можемо знизити ризик передачі АЧС за допомогою вбивають вірус добавок до кормів або, наприклад, забезпечивши ефективне тестування кормів на епізоотичну чистоту», — заявив науковець.

Наразі для забезпечення повноцінної дієти тварин, з Китаю в США надходить багато амінокислот, вітамінів і мінералів. Далеко не всі з них можуть вироблятися в Штатах, тому відмовитися від китайського імпорту у країни поки можливості немає.

Виконано за допомогою Disqus