Щоб наростити втричі обсяг с/г виробництва потрібно $70-75 млрд інвестицій — Козаченко

8 жовтня 2015 61 0
Щоб наростити втричі обсяг с/г виробництва потрібно $70-75 млрд інвестицій — Козаченко
Kurkul.comЩоб наростити втричі обсяг с/г виробництва потрібно $70-75 млрд інвестицій — Козаченко

Україна на сьогодні є дуже важливим гравцем у глобальному просторі, але свою важливість ми можемо наростити завдяки збільшенню обсягів виробництва продовольства, поглибленню переробки (і збільшенню доданої вартості завдяки цьому), але найголовніше, Україна має використати цей інструмент у формуванні глобальної політики, заявив президент Української аграрної конфедерації (УАК) Леонід Козаченко під час панельної дискусії «АПК. Переломний момент в історії» на Київському міжнародному економічному форумі.

«Експорт продовольства сьогодні має більшу вагу, ніж зброя. Давайте згадаємо революцію в Єгипті. Я там був у той час. Два місяці не було поставок продовольства, людям нічого було їсти і вони усі вийшли на вулицю», — говорить він.

На жаль, сьогодні Україна не здатна наростити обсяг виробництва продовольства, бо для цього необхідне залучення у сільське господарство значних сум грошей.

«Щоб ми збільшили втричі обсяг виробництва продовольства треба $70-75 млрд інвестицій у сільське господарство», — підсумував Леонід Козаченко.

Дарина Козоріз, агропортал Kurkul.com

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою