Перевірка у Мінагропроді не заважає роботі — Лапа

8 жовтня 2015 100 0
Перевірка у Мінагропроді не заважає роботі — Лапа
М.day.kiev.uaПеревірка у Мінагропроді не заважає роботі — Лапа

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України працює комісія з перевірки стану виконання актів і доручень Президента України. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

За його словами, комісія Адміністрації Президента почала роботу 21 вересня відповідно до розпорядження глави держави. Наразі іде узгодження організаційних та юридичних питань роботи комісії.

«Своєю роботою комісія жодним чином не заважає роботі міністерства. Перевірка буде лише з питань виконання доручень та указів Президента, тобто тільки у рамках повноважень Адміністрації Президента. Зі свого боку Мінагропрод всебічно сприяє організації роботи перевіряючих. Ми налаштовані на плідну співпрацю. Наразі члени комісії працюють із представниками нашого юридичного департаменту. Тож інформація, що була у ЗМІ про те, що, мовляв, перевірка зірвала роботу міністерства або якимось чином їй перешкоджає вочевидь перебільшена», — заявив Володимир Лапа.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою