В Україні можна виробляти плодово-ягідні вина без концентратів та домішок — думка

150
0
В Україні можна виробляти плодово-ягідні вина без концентратів та домішок — думка
good-tips.pro

У Черкасах 21-22 березні пройшла IV Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі — до готового продукту». Захід приймала компанія «МАЇС».

Програма конференції складалася з таких частин:

  • Круглий стіл, присвячений темі відродження національної спадщини — плодово-ягідних  і медових напоїв, за участі виробників
  • Сучасні технології успішного садівництва
  • Переробка фруктів і ягід: технології та інновації
  • Спеціально для горіхівників — секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур.

Вперше в рамках заходу відбулася Народна Дегустація натуральних соків з фруктів і ягід, з врученням Дипломів.

«Переробка плодово-ягідної продукції має сьогодні безліч перспективних напрямків: плодово-ягідні вина, фруктові чіпси, напої, соки, джеми, конфітюри, компоти, желе, пастила, плоди та ягоди, перетерті з цукром. Це те, з чого ми можемо отримати додаткову вартість продукту. Особисто мій вибір — це плодово-ягідні вина. Законотворці дали зелене світло виробникам: акциз зменшено до 1 копійки, спрощено процедуру ліцензування. Сьогодні в нас є все, щоб цим займатися», — наголосив голова ГС «Укрсадвинпром» Володимир Печко.

За словами виробника наливок і настоянок на базі фруктів і ягід, керівника ФОП «Мед заповітного краю» Олега Куща, такі напої можуть вироблятися технологічно без хімії, концентратів і фарбників.

«Наші ягоди, які вирощують фермери, і дикороси надають кольору, аромату вину, смакових якостей. Ці напої можна 4-5 років витримувати, якість стає тільки кращою», — додав він.

Організаторами конкурсу Народної Дегустації натуральних соків з фруктів і ягід виступили проект «Технології та Інновації» спільно з ГС «Укрсадвинпром».

Взяти участь в дегустації та обрати кращі соки мали змогу всі учасники конференції. Конкурс проходив у трьох категоріях: «Яблучний сік», «Двокомпонентний сік», «Трикомпонентний (і більше) сік».

Свою продукцію на конкурсі представили 10 українських виробників соків прямого віджиму, всього було подано 20 зразків.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus