Науковці розробляють моноінсектициди для боротьби з колорадським жуком

80
0
Науковці розробляють моноінсектициди для боротьби з колорадським жуком
pixabay.com

Колородаський жук має неперевершену здатність розвивати швидку стійкість до звичайних інсектицидів. Такого висновку дійшли  ентомологи компанії BioSafe Systems Марк Міленський і Мануель Кампос. Тому науковці розробляють спеціальні моноінсектициди, які містять грибок Beauveria bassiana. Повідомляє growhow.

Ентомологи стверджують, що багато традиційних інсектицидів показали швидке зниження ефективності, причому різні популяції в різних географічних регіонах розвивали стійкість приблизно до 56 звичайних інсектицидів.

Зокрема, йдеться про карбамати, органофосфати, синтетичні піретроїди/піретрини і неонікотиноїди.

Науковці переконані, що у колорадських жуків розвивається поведінкова резистентність, це означає, що личинки і дорослі комахи мігрують за межі оброблених ділянок уже з набутою стійкістю до інсектициду.

Тому варто розробляти нові види біозахисту. Непогані результати демонструють моноінсектициди, що містять грибок Beauveria bassiana або ботанічні регулятори росту комах, зроблені з рослинними екстрактами, такими як азадирахтин.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus