Кількість сільськогосподарських кооперативів зростає — Шеремета

5 квітня 2019 113 0
Кількість сільськогосподарських кооперативів зростає — Шеремета

За минулий рік кількість діючих сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів зросла на125 і сьогодні їх нараховується 735 одиниць. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, передає прес-служба Мінагрополітики.

«Об’єднання виробників у кооперативи є ефективною формою ведення бізнесу, адже оптимізація витрат відкриває багато перспектив для розширення виробництва, і я к результат — нарощення прибутку. З минулого року в Україні діє державна програма з відшкодування кооперативам 70% вартості придбаного обладнання, якою скористалися 6 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, 2 з яких — новостворені», — зазначив Віктор Шеремета.

Так, державну підтримку було надано кооперативам молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання із зберігання та переробки сільськогосподарської продукції на суму понад 8,5 млн грн.

«Звичайно, цифра кооперативів, що скористалися державною підтримкою невелика. Тому закликаю аграріїв брати приклад із колег, які на собі перевірили її ефективність. Бізнес — це завжди ризик, але мета державної допомоги — звести цей ризик до мінімуму», — наголосив заступник міністра.

За його словами, кооперативи, які користуються держпідтримкою оновлюють матеріально-технічну базу на виробництві. При вмілому управлінні це забезпечить нарощення виробництва продукції з доданою вартістю.

Виконано за допомогою Disqus