Колектив «Новополтавського елеватора» виступив проти його закриття

18 квітня 2019 145 0
Колектив «Новополтавського елеватора» виступив проти його закриття
pikabu.ru

Колектив «Новополтавського елеватора» впевнений, що ДПЗКУ хоче закрити елеватор, звільнити співробітників і вивезти обладнання (зокрема, залізничні ваги) на інше зерносховище корпорації. І для такої впевненості у них є документальне підтвердження. Повідомляє Elevatorist.com.

За словами співробітників, елеватор, який міг би успішно працювати, просто списується в утиль. Причиною того, що відбувається представники колективу вважають неефективний менеджмент. За 5 років на елеваторі змінилося 7 директорів. Серед них були керівники, які намагалися вивести зерносховище з кризи, але вони довго там не затримувалися.

Нинішнього директора Олену Артемову люди звинувачують в тому, що вона, недостатньо займається роботою з потенційними клієнтами і не з'являється на робочому місці кожен день. В результаті елеватор, який має спільні потужності одноразового зберігання 80 тис. т, на сьогодні майже порожній.

Працівники елеватора кажуть, що клієнти бояться везти зерно на зерносховище, оскільки підприємство має погану репутацію.

Читати за темою: На елеваторах Alebor Group розповіли про вимоги системи НАССР до інфраструктури зерносховища.

Днями на «Новополтавському елеваторі» ДПЗКУ провели збори колективу, на якому нинішній директор розповіла про те, як керівництво бачить перспективу подальшої роботи елеватора. Однак, за словами представників колективу, сказаному вони не довіряють.

Позицію державної корпорації ДПЗКУ озвучив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції Юрій Присяжнюк. Він сказав, що «Новополтавський елеватор» — стабільно неприбуткове підприємство.

У 2016/17 МР збитки склали 2,75 млн грн, в 2017/18 МР — 2,4 млн грн, а на сьогоднішні це близько 3 млн грн.

Втрати таких елеваторів в корпорації перекривають дохідні підприємства, завдяки такій схемі все і тримається на плаву. Проте Юрій Присяжнюк запевнив, що мова сьогодні йде не про закриття або консервації «Новополтавського елеватора», а про «оптимізацію витрат».

«Сьогодні на елеваторі знаходиться 400 т зерна, і ця кількість зерна обслуговує 60 співробітників. Зрозуміло, що з точки зору економіки це неефективно. Тому мова йде про оптимізацію. Закрити підприємство — юридично складний процес», — сказав Юрій Присяжнюк.

Люди в свою чергу сподіваються, що підприємство буде працювати і збереже робочі місця.

Виконано за допомогою Disqus