На елеваторах Alebor Group розповіли про вимоги системи НАССР до інфраструктури зерносховища

22 березня 2019 48 0
На елеваторах Alebor Group розповіли про вимоги системи НАССР до інфраструктури зерносховища
Kurkul.com

Alebor Group і Elevatorist.com запустили спільний проект про впровадження на зерносховищах діючих процедур НАССР — «НАССР на практиці. Елеватори Alebor Group».

У другій частині проекту на елеваторах Групи розповіли про вимоги системи НАССР до інфраструктури зернового харчового підприємства.

У матеріалі йдеться про вимоги, які висуваються до зберігання зерна на елеваторі, до приймання і відвантаження зерна. Також на підприємствах Alebor Group розповіли про те, як правильно боротися зі шкідниками — птахами і гризунами.

Одна з вимог при впровадженні діючих процедур НАССР — укладання договору зі спеціалізованою компанією, яка має право і дозвіл на проведення дератизаційних робіт, в тому числі і на утилізацію гризунів. Всі подробиці про це читайте в проекті Elevatorist.com.

Нагадаємо, на прикладі трьох підприємств Групи — «Христинівського ХПП», «Вороновицького ХПП» і «Чесного ХПП» — ми показуємо, як працює система НАССР на практиці, а також — на що варто звернути увагу при впровадженні діючих процедур системи оцінки ризиків. Свої рекомендації з діючих процедур НАССР дає технічний експерт проекту —міжнародний аудитор Світлана Фесенко.

Виконано за допомогою Disqus