У Європі заморозки пошкодили фруктові сади

324
0
У Європі заморозки пошкодили фруктові сади
pixabay.com

Заморозки 15 та 16 квітня завдали великої шкоди фруктовим насадженням у Польщі та Болгарії. Повідомляє fruit-ukraine.org.

Місцеві садівники серйозно стурбовані ситуацією, що склалася. У багатьох садах уже інтенсивно цвітуть кісточкові. Вони вже зафіксували пошкодження плодових бруньок на зерняткових після попередніх заморозків.

За попередніми оцінками польських виробників в країні вже постраждало близько 90% насаджень вишні. Також вони очікують деякі втрати врожаю лохини.

Також в країні очікують і зниження виробництва яблук, оскільки плодові бруньки вже місцями пошкоджені приморозками. А також після рекордного виробництва в минулому році дерева досить ослаблені.

Читати з атемою: Заморозки загрожують врожаю у Криму.

У Болгарії заморозки знищили від 30 до 80% врожаю персиків, нектаринів, абрикосів і вишні в районі Слівен. Найбільше постраждали сади уздовж річки Тунджа, тут втрати сягають подекуди 100%. Про це повідомив голова Болгарської асоціації виробників фруктів і овочів Чавдар Маринов.

Він зауважив, що країна може залишитись без фруктів, оскільки велика частина потенційного врожаю яблук, груш, слив та вишні була втрачена.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus