Позакореневе підживлення культур у критичні фенофази стає популярним — експерт

22 квітня 2019 91 0
Позакореневе підживлення культур у критичні фенофази стає популярним — експерт
UKRAVIT

Позакореневі підживлення культур у їх критичні фенофази набувають дедалі більшої популярності серед аграріїв, які прагнуть отримувати високі та якісні врожаї. Про це повідомив керівник відділу продуктів і сервісів мікродобрив компанії «UKRAVIT» Сергій Адаменко, передає прес-служба компанії.

Легкодоступне мінеральне живлення є запорукою отримання високих врожаїв зернових, ріпаку та й інших культур. Особливо коли йдеться про його застосування у критичні фенофази культур.

«Адже повністю забезпечити потреби культури в мінеральному живленні із ґрунту неможливо через низку факторів, які погіршують його доступність. Між тим, правильно підібрані добрива, застосовані у критичні фенофази, на 10-15% поліпшують коефіцієнти засвоєння головних елементів мінерального живлення (N, P, K) із добрив та ґрунту, підвищують антистресовий ефект і на 10 – 20%  — врожайність», — зауважив Сергій Адаменко.

Для усунення браку мінерального живлення на культурах він рекомендує застосовувати добрива ТМ Авангард. Завдяки оптимально підібраному та перевіреному складу добрива повністю забезпечують потреби культур у мікроелементах та інших елементах мінерального живлення, що активує обмінні процеси  та підвищує їх стійкість до різного роду стресів і небезпечних хвороб.

Сергій Адаменко радить для підживлення зернових у фазі кущіння, на початку виходу у трубку, застосовувати мікродобрива Авангард Р Зернов разом із Авангардом Цинк та Мідь.

«На ріпаку озимому рекомендується застосовувати мікродобрива Авангард Р Ріпак разом із Авангардом Бор. При їх застосуванні на початку стеблування покращується відростання центрального стебла, бокових пагонів і закладання генеративних органів та поліпшується запліднення квіток», — повідомив Сергій Адаменко.

Для обробки соняшнику, цукрових буряків, сої, плодових та ягідних культур він радить застосовувати Авангард Р Бор.

Виконано за допомогою Disqus