Ситуація із АЧС у Китаї вийшла з-під контролю — аналітик

22 квітня 2019 131 0
Ситуація із АЧС у Китаї вийшла з-під контролю — аналітик
pixabay.com

У Китаї підтверджено спалахи АЧС у двох місцях провінції Хайнань — острова, розташованого поблизу південного узбережжя країни. Повідомляє Reuters.

Острів Хайнань, популярний туристичний об’єкт, який лежить приблизно за 450 км на південь від китайської провінції Гуандун. Він розцінювався Міністерством сільського господарства Китаю як значний «природний бар’єр» проти хвороби.

У проекті плану створення зон для боротьби з поширенням захворювання міністерство заявило, що Хайнань стане першим регіоном, який створить райони, вільні від АЧС.

Смертельну для свиней хворобу виявлено ​​на двох невеликих свинофермах у китайському місті Данчжоу і двох фермах у місті Ванінг. Отже, тепер, починаючи із серпня 2018 р., АЧС зафіксовано в кожній провінції та регіоні Китаю, включаючи острів Хайнань.

«Новий спалах свідчить про те, що ситуація «вийшла з-під контролю», — заявив аналітик поголів’я худоби із Guantong Futures Яо Гвілін.

Читати за темою:  Ферма на Хмельниччині виріже 500 свиней через АЧС.

Швидке та постійне поширення хвороби викликало занепокоєння з приводу дефіциту свинини у найбільших у світі виробників та споживачів м’яса.

За даними Національного бюро статистики, за перші три місяці 2019 р. виробництво свинини скоротилося на 5,2 % порівняно з відповідним періодом минулого року. Очікується, що воно ще більше скоротиться в найближчі місяці.

Виконано за допомогою Disqus

Київ

+ 1° ... - 2°

Вітер

2.7м/с

Опади

1.7мм

Вологість

82%