Реклама

Фермери можуть отримати від ПУМБ 5 млн грн під заставу урожаю

23 квітня 2019 75 0
Фермери можуть отримати від ПУМБ 5 млн грн під заставу урожаю
pixabay.com

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підвищив лояльність щодо фінансування агропідприємств малого бізнесу. Максимальну суму ліміту під заставу лише майбутнього урожаю збільшено з 2 до 5 млн грн. Отримати кредит в сумі 10 млн грн в ПУМБ стане можливим під техніку заставною вартістю всього в 5 млн грн. Про це повідомила прес-служба банку.

Відтепер агровиробники, які займаються вирощуванням біржових культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя, ріпак), зможуть скористатися фінансовою пропозицією на поповнення оборотних коштів від ПУМБ на поліпшених умовах надання застави.

Завдяки новим умовам агропідприємство зможе отримати фінансування в розмірі до 5 млн грн лише під заставу майбутнього врожаю (оформляється без нотаріального посвідчення). Або ж велику суму кредиту з меншим покриттям твердої заставою.

Наприклад, отримати кредит в сумі 10 млн грн в ПУМБ стане можливим під техніку заставною вартістю всього в 5 млн грн.

Нові умови покликані значно спростити процес кредитування і зменшити витрати на оформлення застави для клієнтів.

Нагадаємо, що ПУМБ вже кілька років поспіль входить в ТОП-3 кращих українських банків для агробізнесу. Це свідчить про його значною експертизі в даній сфері і дозволяє розуміти потреби агроклієнтів, а тому бути більш гнучкими і лояльними до застави.

Читати за темою: Аграрні компанії увійшли до ТОП-10 найкращих роботодавців України.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама