Україна збільшила імпорт черешні з Іспанії

23 травня 2019 205 0
Україна збільшила імпорт черешні з Іспанії
pixabay.com

Затримка сезону збирання вітчизняної черешні зіграла на користь українським імпортерам. Сьогодні на полицях українських магазинів та ринків все частіше можна зустріти черешню виробництва Іспанії. Повідомляє info.shuvar.

Зацікавлення українців до імпортної ягоди швидко зростає, навіть, незважаючи на відносно її високу вартість — 230-250 грн/кг (€7,84-8,53/кг).

«Українці звикли до того, що в другій половині травня на ринках вже є черешня. Наприклад, минулого року, завдяки теплій весні, фермери із Закарпаття привезли на наш ринок першу ягоду ще в першій половині травня. В цьому сезоні погода стримує визрівання ягоди в українських садах, тому,  наші оператори почали працювати із імпортом», — розповів керівник напрямку «Овочі та фрукти» ОРСП «Шувар» Іван Федишин.

Читати за темою: На виробників черешні чекає складний сезон

За його словами, оператори «Шувару» працюють виключно із досвідченими європейськими постачальниками, які вирощують ягоду згідно із стандартами ЄС. Тому, українці можуть бути впевненими у тому, що іспанська черешня, крім гарного зовнішнього вигляду та насиченого смаку, є також абсолютно безпечною для здоров’я.

Українська ягода на майданчику «Шувару» представлена полуницею від виробників Закарпаття. Від початку травня її було продано майже 700 т свіжої суниці.

Виконано за допомогою Disqus