На Чернігівщині рейдери захопили сільгосппідприємство

28 травня 2019 2671 0
Рейдерське захоплення ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд»
ЧЕline.tvРейдерське захоплення ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд»

В селі Мала Дівиця Прилуцького району Чернігівської області 24 травня рейдери здійснили штурм сільськогосподарського підприємства «Крок-УкрЗалізБуд». Повідомляє ЧЕline.tv.

За словами власників, на підприємство увірвалося 20 молодиків кавказької зовнішності із застосуванням фізичної сили до керівництва.

«Сьогодні сюди привезли людей кавказької національності, які били мого чоловіка і мене. Обіцяли закопати тут в землю. Дивом перебували тут сторонні люди, які мене підняли в той час, як били мого чоловіка. Викликали швидку», — розповіла фінансовий директор, співвласниця ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» Людмила Андрієвська.

Про ситуацію розповів керівник юридичного відділу с/г підприємства Віталій Загоруйко. Він зауважив, що в жовтні минулого року за підробленими документами суд в Донецькій області виніс рішення, про те, що Людмила Андрієвська передала своє підприємство сторонній людині — так званому Сущенко, який проживає в ДНР. Після цього були здійснені махінації з Держреєстром юридичних осіб.

Читати за темою: На Кропивниччині стався розбійний напад на господарство фермера

За словами представників правоохоронних органів, обидві сторони вважають себе власниками і мають правовстановлюючі документи. Щоб визначити, хто правий, документи потрібно досконально вивчити.

Опісля переговорів, в яких брали участь обидві сторони конфлікту разом з правоохоронцями та представниками Чернігівської ОДА, частково було досягнуто компромісу. Непрохані гості покинули територію підприємства.

«Звичайно, ми знаємо  хто за цим стоїть. Вам буде складно повірити, але це — мій батько, генеральний директор «Крок-УкрЗалізБуд» Андрієвський Михайло Володимирович. Сказати, що у нас відносини «на ножах» — нічого не сказати. «Наш «дідусь» відкрито розповідає про те, що будь-яким способом передасть підприємство своєму середньому онукові Петі Андрієвському, який постійно проживає в Будапешті. Другу частину підприємства він хоче перевести в ТОВ «Крок Агро», яке знаходиться в Ніжинському районі Чернігівської області, і де він також є генеральним директором. Він організував всю цю схему, він її фінансував. Людині вже 82 роки, здавалося б. Але є люди, які йому в цьому «допомагають», — так ситуацію прокоментувала Людмила Андрієвська.

Постраждалі від рейдерської атаки керівники підприємства звернулися в поліцію, а також оскаржили рішення в суді.

Віталій Загоруйко зауважив, що наразі справу веде Державне бюро розслідувань, також під контроль взяла СБУ, оскільки справа стосується зради державі і фінансування тероризму.

Виконано за допомогою Disqus