Реклама

Вимоги щодо екологічної безпеки перетинаються з вимогами НАССР — експерт

31 травня 2019 151 0
Вимоги щодо екологічної безпеки перетинаються з вимогами НАССР — експерт
Elevatorist.comВимоги щодо екологічної безпеки перетинаються з вимогами НАССР — експерт

На українських елеваторах сьогодні велика увага приділяється екологічним аспектам, особливо, якщо підприємства знаходяться в межах населених пунктів. До того ж вимоги з екологічної безпеки перетинаються з вимогами при впровадженні діючих процедур НАССР. Про це повідомила експерт-еколог Олена Белофастова, передає Elevatorist.com.

«Системи управління якістю, вимоги та настанова щодо їх застосування відображені в Міжнародному стандарті ISO 14001: (ДСТУ ISO 14000 :). У ньому прописані всі основні вимоги, які повинні бути впроваджені і на елеваторі. За цим «віхами» повинні рухатися на підприємствах», — підкреслила експерт.

Вона зазначила, головна «загроза» екології на будь-якому зерносховищі — це пил, який виникає при проведенні практично всіх технологічних операцій із зерном — прийомі, транспортуванні, очищенні, сепарації, при зберіганні в підлогових складах, а також при відвантаженні.

В рамках проекту «НАССР на практиці», сайт Elevatorist.com «проінспектував» на екологічну безпеку елеватори Alebor Group.

Про всі вимоги, які екологи висувають до зерносховищ, читайте в матеріалі «HACCP на практиці. Екологічна безпека».

Виконано за допомогою Disqus