Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.
В Америці виробляють папір з відходів пшениці

Засновник компанії Prairie Pulp & Paper актор Вуді Харрельсон випускає папір Step Forward з пшеничної соломи. Повідомляє Elevatorist.com.
Вуді Харрельсон відомий як затятий захисник природи, особливо лісів Північної Америки. Частка відходів пшениці в виготовленні паперу компанії Prairie Pulp & Paper становить 80%. Замінивши звичайну деревну масу, виробництво Step Forward чинить найменший вплив на навколишнє середовище в порівнянні з усіма представленими на ринку.
«З тієї кількості дерев, що щорічно вирубуються в світі — від 3 до 6 млрд, половина використовується для виробництва паперу. Таким чином, зміна підходу у виробництві паперу сильно б змінила цю картину. Саме цього ми і досягли. Тепер у нас є папір, на 80% складається з пшеничної соломи», — розповідає Вуді Харрельсон.
Читати за темою: Карпатський винахідник розробив посуд з решток кукурудзи
Читайте також
-
Ігор Андрієнко: Україна здатна потіснити Китай на ринку паприки для барвників
-
Французькі інновації українським виробникам
-
Андрій Ковальчук: Слід якісно робити елементарні речі — і результат буде
-
Посівна озимої пшениці
-
АгроЕкспедиція Переробка 2018: Експортуємо підсумки
-
АгроЕкспедиція Переробка 2018: Завод з виробництва пластівців Agricom Group
Матеріали до теми