Фермерці, якій спалили три авто, повідомили про можливий підпал поля

22 червня 2019 2065 0
Фермерці, якій спалили три авто, повідомили про можливий підпал поля
Фермерці, якій спалили три авто, повідомили про можливий підпал поля

Власниця ФГ «Дар’я і Я» з Вінниччини Вікторія Кулик, повідомила, що її попередили про можливий підпал полів. Про це йдеться на vn.20minut.ua.

«Поліцейські застерегли, щоб посилили охорону поля. Більше інформації не надали. Розумію, що неспроста зробили таке попередження. Очевидно, мають для цього підстави. Ми уже стикалися з такою ситуацією. Спершу нам спалили два автомобілі, потім ще один», — повідомила Вікторія Кулик.

Нагадаємо, 17 травня невідомі спалили третій автомобіль фермерки.

Підозрюваних у кримінальних діях стосовно фермерів Куликів затримали на іншому аналогічному злочині. Троє чоловіків вимагали $240 тис. у фермера з Калинівського району. Їх затримали після підпалу третьої машини Куликів.

«Ми упізнали двох з трьох затриманих. Один з них раніше призначав нам з чоловіком місце зустрічі, коли вимагав $200 тис. Іншого бачили у дворі будинку перед тим, як вночі спалили автомобіль. Його також упізнала охорона нашої техніки. Він перестрибував через паркан, щоб потрапити на територію, де зберігаємо сільськогосподарські машини. Зрозуміло, був не сам», — розповіла фермерка.

За її словами, їх помістили у СІЗО, але на разі їх там немає.

«Їм розв’язали руки і тепер від них можна чекати не тільки спаленого поля», — вважає Вікторія Кулик.

Жінка каже, що вони відчувають тиск із чоловіком. До них приходять та телефонують знайомі та просять забрати заяву з поліції. Деякі навіть обіцяють відшкодувати збитки.

«Це страшні люди, вони наробили біди не тільки нам і фермеру з Калинівки. Є такі, що платять і мовчать, бо бояться», — говорить жінка.

Вона зазначає, що фермери між собою постійно спілкуються. Тому мають багато інформації. Є такі, що заплатили, аби бути, як кажуть, подалі від біди. Побачили, що з нами зробили, переживають, аби з ними такого не сталося.

Але наміру забирати заяву з поліції жінка не має. За словами Вікторії Кулик, до того як їм почали палити автомобілі, невідомі побили її батька за те, що він відмовився платити.

«Увечері напередодні Нового 2019 р. зателефонували і єхидно повідомили, що нас чекає сюрприз. Щоб дізнатися який саме, треба заглянути у Держреєстр. У нас мову відняло, коли побачили, що власником нашого фермерського господарства значиться інша людина, жінка з Києва. Знайшовся реєстратор, який у Держреєстрі змінив наше прізвище. Господарство переписали на людину, якої слідчі так і не знайшли, нема такої. За вказаною київською адресою знаходиться торговельний центр», — повідомила жінка.

Після цього їм запропонували викупити бізнес. Але родині Куликів вдалося через Мін’юст повернути своє господарство.

На початку червня слідчі подавали клопотання до суду про зміну запобіжного заходу одному з підозрюваних з домашнього арешту на взяття під варту. Однак суддя відмовив у задоволенні заяви. Залишив без змін раніше обраний запобіжний захід — тримання під вартою 20 червня вже обласний апеляційний суд розглянув аналогічну заяву слідчих. Замість домашнього арешту застосували взяття під варту з можливістю внесення застави у 130 тис. грн. Як повідомили у прес-службі суду, зміна запобіжного заходу викликана тим, що підозрюваному пред’явлено нові звинувачення, більш суворі у порівнянні з попередніми.

Виконано за допомогою Disqus