KWS розпочинає бізнес з насіння овочевих культур

24 червня 2019 55 0
KWS розпочинає бізнес з насіння овочевих культур
pixabay.com

Насіннєва компанія KWS вирішила розпочати насіннєвий бізнес та вирішила придбати Pop Vriend Seeds. Про підписання договору про придбання Pop Vriend Seeds стало відомо 19 червня. Про це повідомила прес-служба компанії.

Стратегічною метою компанії KWS є становлення на ринку насіння овочевих культур в довгостроковій перспективі. Для цього, в найближчому майбутньому, компанія планує здійснювати поетапні інвестиції. Стратегія ґрунтується на створенні власного напрямку селекції овочевих культур та досягненні органічного зростання разом з виробництвом та продажем ліцензованих сортів овочевих культур. Цей новий напрямок з виробництва насіння овочевих культур буде керуватися з Вагенінгена (Нідерланди), інноваційного регіону з розвитку нових сортів овочевих культур

«Ми щиро вітаємо наших нових колег у KWS і з нетерпінням чекаємо на продовження успішного розвитку діяльності разом з нашими новими колегами та клієнтами Pop Vriend Seeds.Завдяки цьому придбанню KWS позиціонує себе на економічно привабливому та зростаючому ринку, що слідує тенденціям здорового харчування. Понад 160 років ми успішно займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур і цей досвід допоможе розвивати нашу діяльність і в бізнесі насіння овочевих культур», зазначив генеральний директор компанії каже KWS д-р Хаген Дуенбостель.

Виконано за допомогою Disqus