На Вінниччині зливи змили 4,5 тисяч га зернових

5 липня 2019 1011 0
На Вінниччині зливи змили 4,5 тисяч га зернових
На Вінниччині зливи змили 4,5 тисяч га зернових

На Вінниччині від сильної зливи постраждали фермерські угіддя та господарства населення. Замулило й змило 4,5 тис. га посівів із загальної площі зернових 846 тис. га. Про це повідомляє «Голос України».

Нагадаємо, па півдні Одещини прошгнозується неврожай зернових через нестачу опдів.

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів, названа цифра враховує тільки поля сільськогосподарських підприємств. Землі індивідуальних власників не обстежували. Не враховано багаторічні насадження, яким також частково завдано збитків.

«Передусім постраждали райони, де мають землі на схилах понад 3 градуси, а також еродовані ділянки. Це Жмеринський, Ямпільський, Чернівецький, Тиврівський та Томашпільський райони», — повідомив керівник відділу виробництва продукції рослинництва Вінницького обласного Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Ігор Федчишин.

За словами посадовця, нині такі поля використовуються в основній сівозміні. Навіть просапні культури там висівають. У декого — не поперек схилу, а поздовж. Раніше на схилах формували захисні сівозміни.

Виконано за допомогою Disqus

+ 24° ... + 13°

Вітер

3.8м/с

Опади

0мм

Вологість

57%