Більше 750 господарств отримали компенсацію за купівлю техніки через Ощадбанк

26 липня 2019 197 0
Більше 750 господарств отримали компенсацію за купівлю техніки через Ощадбанк
Traktorist.ua

З початку 2019 року аграрії-клієнти Ощадбанку отримали найбільше компенсацій за придбану вітчизняну техніку та обладнання — більше 108 млн грн. Понад 750 агропромислових та фермерських підприємств придбали через Ощадбанк майже 3,4 тис. одиниць с/г техніки та обладнання на загальну суму понад 433 млн грн. Повідомила прес-служба банку.

Найбільше компенсацій отримали аграрії з Одеської, Сумської, Вінницької та Луганської областей.

За програмою компенсації відсоткової ставки клієнти Ощаду отримали 207 млн грн кредитів під 1% річних. Державою компенсовано відсотків на загальну суму 6,7 млн грн.

«Державні програми — дійсно потужна підтримка для фермерських господарств, малих та середніх агровиробників та переробників. Багато підприємств, спробувавши один раз, повертаються до Ощаду з новими проектами і отримують компенсацію і вдруге, і втретє. Деякі господарства отримують реальну компенсацію в сумі, що відповідає їх річному доходу. Взагалі ми прагнемо сконцентрувати навколо наших клієнтів максимальний кешбек, тому  працюємо одразу в кількох напрямах: активно допомагаємо уряду і місцевій владі в розробці програм підтримки, працюємо з партнерами для отримання максимальних знижок і з міжнародними фінансовими організаціями — в підтримці кредитування», — заступник голови правління Ощадбанку зазначив Андрій Стецевич.

У 2018 р. уряд збільшив розмір компенсації аграріям до 25%, а для фермерським господарствам — до 40% та розширив перелік техніки за програмою, з якою можна ознайомитись на сайті  Мінекономрозвитку.

Відкривши рахунок і здійснивши оплату техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримують компенсацію на безповоротній основі. Обробка відповідного пакета документів є безкоштовною.

Ощадбанк  також приймає заявки від аграріїв на участь у програмі компенсації 80% вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції.

Виконано за допомогою Disqus