Стало відомо, скільки аграрних депутатів проходить до парламенту

1 серпня 2019 392 0
Стало відомо, скільки аграрних депутатів проходить до парламенту
The InsiderСтало відомо, скільки аграрних депутатів проходить до парламенту

До нового парламенту проходить 45 аграрних депутатів. Про це свідчать списки ЦВК, повідомляє AgroPolіt.com. 

Левову частку аграрного контингенту складають представники президентської партії «Слуга народу» (СН): по списках від СН пройшло 12 аграрних представників, а по мажоритарці — 11.

Варто окремо записати до лобістів аграрної галузі депутата від партії СН Олександра Скічка, який хоча і не має стосунку до АПК, проте, за нашими даними, претендує на посаду голови Аграрного комітету.

Депутати від партії «Слуга народу» за партійними списками:

Мажоритарники від «Слуги Народу»: 

Ще двоє аграрних нардепів потрапили до парламенту по списках партії «Батьківщина»:

Кириленко Іван Григорович та Івченко Вадим Євгенович

По мажоритарці до нової Ради від «Батьківщини» не пройшов ніхто, на відміну від представників партії Голос. У новому парламенті можна буде зустріти двох представників цієї політ сили: Піпу Наталію Романівну та Васильченко Галину Іванівну.

Варто зауважити, що до нового парламенту пройшли у якості самовисуванців 9 членів комітету Верховної Ради з аграрних питань та земельних відносин попереднього скликання: 

(разом з Вадимом Івченком до нового парламенту пройшли 10 представників аграрного комітету попереднього скликання).

Серед самовисуванців, які пройшли до нової ВР, також опинилися представники АПК, які раніше (за окремими винятками) не брали активної участі в політичній боротьбі на вищому рівні:

Серед депутатів, які представляють партії «Європейська Солідарність» та «Опозиційну платформу — За життя» і також пройшли до ВР нового скликання, аграрних представників не помічено.

Виконано за допомогою Disqus