Реклама

Партія Голос відкликала фермера з лав кандидатів у депутати

27 червня 2019 647 0
Дмитро Огньов, власник ФГ «Меринос-Захід»
Дмитро Огньов, власник ФГ «Меринос-Захід»

Партія Святослава Вакарчука «Голос» відкликала свого кандидата у народні депутати в одномандатному окрузі №121 Львівської області Дмитра Огньова. Як відомо, він є власником ФГ «Меринос-Захід». Про це повідомляє gazeta.ua.

Дмитро Огньов був єдиним активним лобістом інтересів аграрного сектору в партії Вакарчука.

Нагадаємо, восени минулого року фермер Дмитро Огньов і юристи PwC Legal Ukraine подали до суду позов про визнання права українського аграрія купувати сільськогосподарську землю. Цього року він знову піде до суду аби скасувати мораторій на продаж землі.

ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що Дмитро Огньов зареєстрований в одній квартирі з народним депутатом від Блоку Петра Порошенка Глібом Загорієм. Дружина Дмитра Огньова — Наталія — є сестрою Гліба Загорія, який фігурував у розслідуваннях журналістів та антикорупційних активістів щодо фармацевтичного бізнесу.

«Результати внутрішнього розслідування та дії Дмитра Огньова дали підстави стверджувати, що кандидат схильний ставити особистий інтерес вище результату командної роботи. Це прямо суперечить одному з дев'яти критеріїв, які партія висуває до своїх кандидатів», — йдеться у заяві «Голосу»

На своїй Facebook сторінці фермер заперечив будь-які зв’язки з фармацевтичною компанією «Дарниця», яку заснував батько його дружини. Він запевнив, що прибуток він отримує виключно від діяльності його ферми з розведення овець, яка є найбільшою в Європі.

«Чи є у мене спільні інтереси з національним виробником ліків «Дарницею», яку заснував батько моєї дружини? Ні, немає. У нас різний бізнес. «Дарниця» робить ліки, я вирощую овець. «Дарниця» не використовує овець для виготовлення ліків, а вівці не вживають ліки, вироблені на «Дарниці», — зазначив він.

Також Дмитро Огньов додав, що не збирається лобіювати у ВР фармацевтичний бізнес. А лише інтереси його рідного краю.

Виконано за допомогою Disqus