Хімічний бізнес Фірташа можуть примусово розділити

2 серпня 2019 1616 0
Хімічний бізнес Фірташа можуть примусово розділити
pravda.com.ua

Екс-державна уповноважена Антимонопольного комітету Агія Загребельська допускає можливість примусового поділу активів азотної хімії Group DF олігарха Дмитра Фірташа. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

«АМКУ може вперше за 20 років прийняти рішення про примусовий поділ монополіста», — заявила Агія Загребельська.

За її словами, 1 серпня 2019 р. Антимонопольний комітет переніс розгляд справи про зловживання монопольним становищем підприємств «Азот», «Сєвєродонецьке об'єднання Азот», «Рівнеазот» і «НФ Трейдінг Україна» на ринку первинної реалізації мінеральних азотних добрив в 2014-2017 рр. на 8 серпня поточного року.

Ще на початку червня 2019 р. голова АМКУ повідомив, що «групі за такі порушення загрожує не лише штраф, але і примусове розділення її хімічних активів».

Group DF — диверсифікована міжнародна група компаній, активи якої зосереджені в хімічній промисловості, виробництві титану, газовому та банківському секторах.

Азотний бізнес є одним із ключових напрямів для Group DF. Цей бізнес представлено холдинговою компанією OSTCHEM, яка об’єднує активи групи з виробництва азотних добрив, їх дистрибуції та транспортування: Азот (Черкаси, Україна), Концерн Стирол (Горлівка, Україна), Сєвєродонецьке об’єднання Азот (Сєвєродонецьк, Україна), Рівнеазот (Рівне, Україна) та Nitrofert (Естонія).

Читати за темою: Гра в санкції: уряд, Фірташ та Ротенберг проти фермерів

Виконано за допомогою Disqus