Реклама

Завод Фірташа підозрюють в ухиленні від сплати 56 млн грн податків

23 серпня 2019 933 0
Завод Фірташа підозрюють в ухиленні від сплати 56 млн грн податків
vesti-ukr.comЗавод Фірташа підозрюють в ухиленні від сплати 56 млн грн податків

ДФС розслідує кримінальне провадження щодо службових осіб «Рівнеазот», яке входить в структуру Ostchem Дмитра Фірташа, в умисному ухиленні від сплати податків на суму 56,4 млн грн. Про це йдеться в постанові Шевченківського райсуду від 12 серпня, пише Latifundist.com з посиланням на Finbalance.

Підставою для проведення розслідування став акт про результати перевірки підприємства у травні 2017 р. щодо імпорту природного газу у 2013 р. і експорту міндобрив на користь NFTrading AG (Швейцарія) в 2013-2014 рр.

«Проведеним аналізом пунктів контрактів укладених між «Газпром-експорт» і Ostchem Holding Limited, зокрема в частині предмету контрактів, умов поставки природного газу, переходу права власності та інше, встановлено їх ідентичність з основними пунктами контракту і додаткових угод до нього укладених між «Рівнеазот» і Ostchem Holding Limited. Таким чином встановлено, що Ostchem Holding Limited не виконує будь-яких функцій, які могли вплинути на збільшення ціни продажу природного газу», — наголошується у провадженні.

Згідно з повідомленням, чиста рентабельність контрольованої угоди з Ostchem Holding Limited перевищує максимальне значення ринкового діапазону чистої рентабельності порівнянних компаній на 30,34%.

«Є підстави вважати, що посадовими особами «Рівнеазот» безпідставно занижено податок на прибуток підприємств», — наголошується в рішенні.

 

Виконано за допомогою Disqus