Реклама

Директор равликової ферми отримав урядову премію

15 серпня 2019 239 0
Директор равликової ферми отримав урядову премію
pixabay.comДиректор равликової ферми отримав урядову премію

Директор равликової ТОВ «Каньйон Груп» Іван Паламарчук отримав урядову премію. Його нагородили за створення фермерського господарства з вирощуванню равликів і розвиток туризму на території села Копачинці Городенківського району Івано-Франківської області. Про це повідомляє agroday.com.ua.

Читати за темою: Математика агробізнесу: розведення равликів

Равликова ферма Івана Паламарчука приваблює туристів, які сплавляються річкою Дністер. Ферму відвідують дорослі і діти. Тут вони можуть спробувати делікатесне м’ясо, приготоване за спеціальною технологією. Щоб туристам було цікаво, на фермі постійно експериментують.

Історія равликової ферми в Копачинцях почалася 2 роки тому. Іван разом з друзями розмірковував про можливість відкриття своєї справи. На заробітки виїжджати не хотілося, адже це не вихід для країни.

Вирішили організувати ферму з вирощування равликів, орендували 10 соток землі. Спочатку односельці насторожено ставилися до сусідства з молюсками, побоюючись, що ті розповзуться по городах. Але цього не сталося і люди заспокоїлися.

Свою продукцію підприємство реалізує під брендом «Покутський равлик» до ресторанів. Але ресторатори не відрізняються надійністю. З огляду на це, підприємці шукають зарубіжні ринки збуту, тим більше, що ціни на такий товар там вище.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама