Реклама

У південних областях почали збирати огірки другої сівозміни

16 серпня 2019 1146 0
У південних областях почали збирати огірки другої сівозміни
pixabay.comУ південних областях почали збирати огірки другої сівозміни

Цього тижня фермери з південних областей України почали збирати огірки другої сівозміни, що негативно відзначилося на цінах. Про це повідомляє EastFruit.

Читати за темою: Огляд перспективних нішевих напрямків у садівництві та овочівництві

Станом на 16 серпня, виробники пропонують до продажу тепличні огіроки за ціною 9-12 грн/кг ($0,36-0,47/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж на попередньому тижні.

Така ситуація була зумовлена ​​поступовим збільшенням пропозиції на ринку. Додатковим фактором для зниження цін став стриманий попит на продукцію. Багато покупців, розраховуючи на подальше зниження цін, вважали за краще не робити великих запасів і придбавали продукцію невеликими партіями для поточних продажів. В умовах, що склалися продавці для активізації збуту змушені були переглянути відпускні ціни в бік зниження.

Реалізація тепличних огірків в Україні на сьогоднішній день вже ведеться в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому багато гравців ринку очікують подальшого зниження цін в сегменті, оскільки вже з наступного тижня більшість українських тепличних комбінатів планують розпочати збір огірка другої сівозміни.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою