Реклама

АІС пропонує вантажні та комерційні автомобілі зі знижкою

20 серпня 2019 93 0
АІС пропонує вантажні та комерційні автомобілі зі знижкою
gaz.uaАІС пропонує вантажні та комерційні автомобілі зі знижкою

Група компаній АІС пропонує придбати комерційні, вантажні автомобілі і спецтехніку ГАЗ, а також позашляховики і повнопривідні комерційні автомобілі УАЗ у фінансовий лізинг на одну із найвигідніших умов на ринку. Партнерська програма діє спільно з лізинговою компанією ULF Finance. Про це повідомляє Traktorist.ua посиаланням на прес-службу АІС.

Акційна ставка 6,49% річних на купівлю автомобілів діє за умови внесення авансу розміром від 60% від вартості техніки і оформлення програми терміном на 12 місяців. Ця програма фінансування діє лише при покупці за прайсовою ціні.

У рамках акційної лізингової програми бере участь весь модельний ряд автомобілів ГАЗ і УАЗ:

  • rомерційні автомобілі «ГАЗель Бізнес», «ГАЗель NEXT» — в бортовому виконанні, переобладнання і спецтехніка на їх базі, а також у вигляді суцільнометалевого фургона (вантажна або вантажопасажирська версії);
  • комерційні повнопривідні автомобілі «Соболь» у вигляді вантажного або вантажопасажирського фургона;
  • середньотонажні автомобілі «ГАЗ 3309» і «ГАЗон NEXT» в бортовому виконанні, а також спеціальна техніка на їх базі: самоскиди, сміттєвози, паливозаправники, молоковози та ін.;
  • пасажирські позашляховики УАЗ «Патріот»;
  • комерційні повнопривідні автомобілі УАЗ у версіях: суцільнометалевий вантажний або вантажопасажирський фургон, мікроавтобус.

Акційна лізингова пропозиція діє у торговій мережі АІС по всій Україні з 19 серпня по 31 грудня 2019 р.

Нагадаємо, що АІС з 1 липня 2019 р. припинив в Україну імпорт автомобільної техніки брендів ГАЗ, ПАЗ, УАЗ, Chevrolet Niva.

Виконано за допомогою Disqus