В АІС стартував продаж мототракторів КрАСЗ Т160

26 вересня 2019 319 0
В АІС стартував продаж мототракторів КрАСЗ Т160
КрАСЗ Т160В АІС стартував продаж мототракторів КрАСЗ Т160

«Група компаній АІС» оголосила про початок продажів мототракторів КрАСЗ Т160. Придбати новинку можна за 54 тис. грн. У базову комплектацію обладнання вже входить ґрунтообробна фреза. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу АІС.

Мототрактор КрАСЗ Т160 призначений для використання невеликими сільськими та фермерськими господарствами (з територією до 1 га), а також комунальними підприємствами. Може використовуватися для обробітку полів і невеликих насаджень, оранки ґрунту, збору врожаю, вивозу сміття і транспортування вантажів.

КрАСЗ Т160 оснащений дизельним двигуном з водяним охолодженням ZS1100NDL, який розвиває максимальну потужність до 18 к.с. Висока прохідність трактора забезпечується за рахунок блокування заднього диференціала і широкої гуми. КрАСЗ Т160 має гідравліку з плаваючим режимом, акумулятор великої ємності 80 Ah, що працює з додатково встановленими генератором. КрАСЗ Т160 оснащений прямим приводом, який з'єднує мотор з коробкою передач і власним генератором.

Мототрактор має 12-дюймові передні колеса і 16-дюймові задні. Передню і задню колію можна регулювати в дуже широкому діапазоні, що дозволяє проводити досить великий перелік робіт по висадці, догляду та обробці різних рослин. Невеликі габарити дозволяють працювати в теплицях.

Ця модель може агрегатуватися з таким обладнанням, як плуг, фреза, дискова борона, сінокосарка сегментна, різак роторний, тракторні граблі, віз, картоплесаджалка дворядна і однорядна, культиватор, навісний обприскувач, прямосполучний насос, фронтальний навантажувач, снігоротор, відвал бульдозерний комунальний, щітка комунальна та іншим устаткуванням.

У комплектацію КрАСЗ Т160 входить сидіння підвищеної комфортності, передня світло-оптика збільшеної потужності та фари покажчиків поворотів, подвійна педаль гальма та гальма стоянки, додатковий генератор підвищеної потужності, ручний газ, задня гідравлічна система з циліндром, вал відбору потужності, електростартер, передні крила, дзеркала заднього виду, датчик тиску масла, датчик температури, амперметр, замок запалювання, перемикач фар і поворотів на кермовій колонці, ящик для інструментів і ЗІП.

Виконано за допомогою Disqus

+ 12° ... + 7°

Вітер

1.5м/с

Опади

0мм

Вологість

78%