Невідомі вивели з рахунків кооперативу Новоселицький понад 11 млн грн

22 серпня 2019 227 0
Невідомі вивели з рахунків кооперативу Новоселицький понад 11 млн грн
Невідомі вивели з рахунків кооперативу Новоселицький понад 11 млн грн

Рейдери намагаються захопити СВК «Новоселицький», що на Київщині. Про це повідомила Тетяна Пророченко у Facebook.

 

За її словами, невідомі вивели з рахунків підприємства понад 11 млн грн, а поліція не розслідує цю справу.

«Злочинці вкрали гроші з рахунку кооперативу і привласнюють їх. Податкові накладні — це доказ безтоварних операцій рейдерами і виведення готівки конвертаційними схемами із СВК «Новоселицький». На прикладі маємо декілька траншів, як виводили заробленими тяжкою працею селян 11,3 млн гривень. А поліція не розслідує це шахрайство», — написала Тетяна Пророченко.

За її словами, члени кооперативу зверталися по допомогу до президента Володимира Зеленського, але це не дало жодних результатів.

Тим часом у поліції області повідомили, що колишній голова сільськогосподарського виробничого кооперативу «Новоселицький» разом з жителями села блокує роботу по збору урожаю діючому голові СВК та працівникам кооперативу.

Правоохоронці закликали сторони до співпраці, щоб зібрати та зберегти урожай. Зрив жнив може призвести до банкрутства кооперативу.

Пізніше у поліції повідомили, що посприяють законному запобіганню банкрутства.

«В досягненні своє мети зацікавлені особи вводять в оману місцевих жителів, обіцяючи для них великі заробітки. Захоплені цією брехливою ідеєю, селяни бойкотують, не дають можливості вийти на поле комбайнам, всілякими силами блокують збір урожаю», — повідомили правоохоронці.

Нагадаємо, у квітні 2019 р. кооператив «Новоселицький» намагалися захопити рейдери. Тоді поліція затримала нападників.

На зборах кооперативу навесні обрали нову керівницю, яку визнали не всі члени кооперативу. З того часу у кооперативі точаться протистояння між прихильниками старого і нового голови с/г кооперативу «Новоселицький».

Виконано за допомогою Disqus