У кооперативі Новоселицький спалахнуло нове протистояння

8 липня 2019 611 0
У кооперативі Новоселицький спалахнуло нове протистояння

У селі Вільшанська Новоселиця нове протистояння між прихильниками старого і нового голови с/г кооперативу «Новоселицький». Робота кооперативу практично заблокована, жнива під загрозою зриву. Повідомляє ukr.segodnya.ua.

Нагадаємо, вранці, 13 квітня, близько 50-ти чоловіків в балаклавах і камуфляжній формі зібралися біля СВК «Новоселицький». З документами, які викликали сумніви у їх законному походженні, молодики намагалися захопити аграрне підприємство.

В кооперативі з весни тривають суперечки, хто тут головний. У квітні на зборах обрали нову керівницю, яку визнали не всі члени кооперативу. Наразі в селі перегороджені вулиці і виїзди на поля – кожна зі сторін не хоче допустити опонентів ні до току, ні до зерносховища.

Поки доводять законність обрання нового глави кооперативу в судах, кожна зі сторін думає — як не втратити врожай.

З боку нового голови кооперативу пояснюють — замки встановили, бо вводять на території пропускний режим.

«Буде присутня поліція, оскільки є рішення, яким накладено арешт на врожай навіть якщо він і не зібраний до повного вирішення цього конфлікту, і ми нікуди не будемо його вивозити, і ці люди, які тут працюють і будуть збирати», — розповіла голова СВК «Новоселицький» Наталія Войтенко.

Проте, колишній голова кооперативу з цим не згоден.

«Під її керівництвом ми збирати не будемо. Ми будемо замки збивати і будемо збирати. Ми його посіяли, ми його зберемо», — зауважив колишній голова СВК «Новоселицький» Микола Мовчан.

Тим часом, збирати урожай зерна у Вільшанській Новоселиці планують за тиждень.

Виконано за допомогою Disqus

- 2° ... - 6°

Вітер

2.3м/с

Опади

3.7мм

Вологість

70%