Реклама

В Україні з’явились ідентифікаційні бирки для тварин нового формату

4 вересня 2019 77 0
В Україні з’явились ідентифікаційні бирки для тварин нового формату
pixabay.com

Державне підприємство «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» успішно запустило в експлуатацію комплекс лазерного маркування ідентифікаційних бирок для тварин.

Запуск в експлуатацію сучасного комплексу з нанесення лазерного маркування надає можливість Агентству з ідентифікації і реєстрації тварин покращити якість маркування, зокрема візуальну ідентифікацію тварин, а також машино-зчитуваність штрих-кодів, нанесених на засоби ідентифікації. Повідомляє Держпродспоживслужба.

Використання комплексу також дозволить зменшити собівартість вушних бирок та уникнути залежності від сторонніх підрядних організацій.

Читати за темою: В Україні зросла кількість зареєстрованих тварин

Також скоротиться строк виготовлення дублікатів бирок для товарних свиней з індивідуальним номером господарства до двох діб у порівнянні з підрядними організаціями, які ці роботи проводили впродовж 10 діб.

«Використання цього обладнання дає можливість нашому підприємству не лише в повному обсязі забезпечити потребу у маркуванні вушних ідентифікаційних бирок для тварин, а й розширити сферу послуг, що надаються. Таким чином ми забезпечуємо більш комфортні умови для бізнесу, що працює у сфері тваринництва, і якісно скорочуємо час на отримання необхідних дозвільних документів на перевезення тварин, у тому числі і при експортно-імпортних операціях», — підкреслив директор ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама