Аграрій незаконно взяв землю у приватну власність

2 листопада 2015 78 0
Аграрій незаконно взяв землю у приватну власність
Кurkul.comАграрій незаконно взяв землю у приватну власність

На Хмельниччині аграрій незаконно взяв у приватну власність 2 га землі, пише прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Як зазначається у повідомленні, прокуратурою Хмельницької області виявлено факт зловживання службовим становищем посадовцями головного управління Державного агенства земельних ресурсів у Хмельницькій області та його підрозділу у Хмельницькому районі, внаслідок чого з комунальної власності вибула земельна ділянка вартістю 300 тис. грн.

«Встановлено, що ця земля, площею 1 га, є власністю громади села і перебуває у постійному користуванні регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини», — інформує сайт.

Достовірно знаючи про це, зазначені службові особи в інтересах одного громадянина підробили документи про нібито перебування земельної ділянки у складі земель запасу за межами населеного пункту. Надалі її передали у приватну власність громадянину для ведення особистого селянського господарства, зазначає прес-служба.

«Через такі незаконні дії посадовців Держземагентства земельна ділянка вибула з комунальної власності та користування держустанови, чим територіальній громаді села завдано суттєвих матеріальних збитків», — пояснюється у повідомленні.

Також додається, що за вказаним фактом прокуратурою області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки) та ч.2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Виконано за допомогою Disqus