На Донеччині фермер самовільно засіяв поле соняшником

25 вересня 2019 117 0

В Слов’янському районі Донцької області фермер самовільно засіяв ділянку площею 11 га соняшником. Повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

«Під процесуальним керівництвом Слов’янської місцевої прокуратури завершено розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та ч.1 ст.197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику) КК України», — йдеться у повідомленні.

Як повідомили в прокуратурі, підсудний — керівник селянського фермерського господарства, який наприкінці 2017 р., зловживаючи повноваженнями, самовільно зайняв та засіяв соняшником земельну ділянку комунальної  власності площею майже 11 га. Ділянка розташована у с.Малинівка Слов’янського району і відноситься до земель житлової та громадської забудови. Своїми діями фермер спричинив Миколаївській міській об’єднаній територіальній громаді матеріальну шкоду на суму 146 тис. грн.

 Наразі докази скоєння службовою особою зазначених правопорушень прокуратурою досліджені та з обвинувальним актом скеровані до суду.

Максимальне покарання за санкціями статей — арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років.

Виконано за допомогою Disqus

+ 20° ... + 11°

Вітер

1.9м/с

Опади

6.75мм

Вологість

86%