В Україні проведуть міжнародну виставку сільгосптехніки AgroComplex 2019

3 жовтня 2019 59 0
В Україні проведуть міжнародну виставку сільгосптехніки AgroComplex 2019
Kurkul.com

В Києві 29-31 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі пройде міжнародна виставка сільгосптехніки AgroComplex 2019. Про це повідомила прес-служба AgroComplex 2019.

Учасники виставки зможуть ознайомитися з експозицією національних виробників сільськогосподарської техніки під девізом «Ривок до якості 2019».

Мета презентації експозиції:

  • демонстрація українському і міжнародному співтовариству якісного переходу від минулих до сучасних технологій виробництва техніки;
  • ознайомлення аграріїв з досягнення національних підприємств в напрямку реалізації програм якості та ефективності машинобудування.

На червоній доріжці «Алея легенд вітчизняного машинобудування» спільно з національними виробниками будуть представлені машини, виготовлені до 2008 р., які використовуються до теперішнього часу. Саме цей арсенал техніки команда організаторів нагородить пам'ятним знаком виставки — «Легенда вітчизняного машинобудування».

Фотографії та історії цих машин будуть розміщені у віртуальному музеї виставки AgroComplex.

Як було зазначено в повідомленні, щодня, в період проведення виставки, проводитимуться розіграші сертифікатів на знижки для самохідних машин, посівної і грунтообробної техніки, а також техніки для захисту рослин.

Всі зацікавлені взяти участь в розіграші повинні пройти онлайн реєстрацію, відзначити ті види техніки, які є найбільш актуальними. Реєстрація триватиме до 21 жовтня. Про її деталі читайте на сайті.

Крім цього на виставці проведуть соціальну акцію всеукраїнського масштабу «Зелений щит планети». На честь кожного відвідувача виставки буде висаджено дерево: 20 тис. відвідувачів — 20 тис. дерев. Загальна площа ділянки — 2 га.

Безкоштовна реєстрація для відвідувачів вже відкрита за посиланням.

Замовити заявку на участь можна за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus