Фермерам порадили, як захистити врожай від гризунів

7 жовтня 2019 162 0
Фермерам порадили, як захистити врожай від гризунів
pixabay.com

Загрозу майбутнім врожаям аграріїв становлять мишоподібні гризуни. Наразі в багатьох областях України відзначається від 1 до 10 колоній гризунів на одному гектарі. Щоб вберегти врожай від гризунів експерти UKRAVIT радять неодмінно застосовувати родентициди.

«При виборі родентициду необхідно звернути увагу на декілька важливих факторів. По-перше, він має бути безпечним для самої продукції та навколишнього природного середовища, по-друге — мати ефективну формуляцію, оскільки саме від неї буде залежати якісне та рівномірне покриття поверхні принади; ну й, звісно, препарат має бути дієвим проти широкого спектра гризунів, що можуть пошкодити рослини зернових і ріпаку або знищити зерно, що зберігається. Лише поєднання цих трьох факторів дозволить отримати максимальну ефективність дії і захистить і майбутній, і вже зібраний врожай», — зазначив керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мигловець.

Цим характеристикам, з його досвіду, цілком відповідає Бродівіт (бродіфакум, 0,25%) — антикоагулянт другого покоління для приготування отруйних принад, що знищує шкідливих мишоподібних гризунів у закритих приміщеннях та на сільськогосподарських угіддях.

Діюча речовина родентициду порушує механізм згортання крові у гризунів та викликає підвищену схильність до кровотеч, що призводить до загибелі мишоподібних. А за рахунок новітніх допоміжних речовин і сучасної препаративної форми препарат надійно утримується на зерні і має високу ефективність дії.

До того ж при приготуванні отруйної принади не утворюється пил, що гарантує безпечні умови праці для людини. Крім того, засіб не є токсичним для корисної мікрофлори й не накопичується в об’єктах навколишнього природного середовища.

Також Олександр Мигловець наголосив, що суттєвою перевагою є й те, що застосування Бродівіту дозволяє не лише зберегти врожай, а й заощадити кошти: одна упаковка препарату розрахована на захист посівів площею понад 30 га, що разом із безпечністю для довкілля й надзвичайно високою ефективністю дії робить його економічно вигідним рішенням для аграріїв.

Виконано за допомогою Disqus