Реклама

AgriKids проінспектували аграрні спеціальності на Місті Професій

7 жовтня 2019 34 0
AgriKids проінспектували аграрні спеціальності на Місті Професій
Kurkul.comAgriKids проінспектували аграрні спеціальності на Місті Професій

У Києві 5 жовтня пройшло «Місто Професій». Подібні заходи проводяться вже шостий рік у 50 містах України для мільйона дітей. Про це повідомляє Latifundist.com.

Мета проекту полягає в тому, щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією презентували свою організацію.

За рік захід провели 12 разів в різних містах України. У травні 2019 р. «Місто Професій» відвідали понад 10 000 людей. За словами засновника і ідеолога проекту Тетяни Люльки, цього разу вони очікують таку ж кількість дітей і їх батьків.

«Гордість заходу — це присутність не тільки брендів, а й державних структур. Сьогодні представлені Державне бюро розслідувань, Антикорупційний суд, Вищий апеляційний суд і інші. Ми дуже пишаємося, що сьогодні свої професії представляє компанія МХП. Це перша аграрна компанія, яка бере участь у «Місті Професії», — прокоментувала Тетяна Люлька.

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський Хлібопродукт» представив три професії — агроном, ветеринар і тракторист. Діти мали можливість дізнатися більше про роботу з тваринами на власному досвіді, посидіти на справжньому тракторі CLAAS, а також взяти участь в конкурсі на вибір ведучого в новий випуск AgriKids.

На заході компанії розміщують свої локації і проводять майстер-класи. Діти отримують свою «Трудову книжку» за допомогою якої дитина влаштовується на роботу і отримує відмітки про те, які професії він вже освоїв. Батьки мають можливість поспілкуватися з представниками компаній та більше дізнатися про роботодавців.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама