Реклама

Донецький фермер планує збудувати ковбасний цех у прифронтовій зоні

26 жовтня 2019 144 0
Донецький фермер планує збудувати ковбасний цех у прифронтовій зоні
pixabay.com

Підприємець з села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області Сергій Свириденко, який виробляє крафтові сири, планує розширити своє виробництво. Повідомляє agroday.com.ua.

Крім наявних потужностей в Костянтинівському районі, у прифронтовому місті Торецьк фермер планує готувати ковбаси і копченості з м’яса.  Приміщення для нього вже готова виділити місцева влада. 

«У мене є домовленості з владою Торецька, буду орендувати приміщення. Зараз також подав грант від Міжнародної організації Червоного Хреста, вони саме підтримують тих, хто працює на лінії розмежування», — розповів  Сергій Свириденко.

Підприємець готовий вкласти в будівництво ковбасного цеху власні гроші, також очікує надходження 700 тис. грн грантової підтримки.

Сергій Свириденко має намір працевлаштувати на своєму виробництві сім чоловік.

Нагадаємо, переселенець Сергій Свириденко заснував екоферму «Козацьке подвір’я» та займається виробництвом м’ясних і сирних делікатесів. Він постійно вдосконалює свою діяльність та незабаром планує запровадити інноваційні методи ведення фермерського господарства, які мають покращити якість його продукції.

Виконано за допомогою Disqus