Власник донецької екоферми впроваджуватиме інноваційні методи роботи

10 липня 2019 200 0
Власник донецької екоферми впроваджуватиме інноваційні методи роботи
Антикризовий медіа-центр

На Донеччині переселенець Сергій Свириденко заснував екоферму «Козацьке подвір’я» та займається виробництвом м’ясних і сирних делікатесів. Він постійно вдосконалює свою діяльність та незабаром планує запровадити інноваційні методи ведення фермерського господарства, які мають покращити якість його продукції. Повідомляє «Антикризовий медіа-центр».

«У першій половині дня для кіз буде грати класична заспокійлива мелодія. Перед доїнням вмикатиму більш динамічні пісні, наприклад, українські. А коли прийде час виганяти худобу на пасовище ставитиму їм марш, щоб вони розуміли, що зараз треба йти пастись», — розповів фермер Сергій Свириденко.

На його думку це допоможе виробити у тварин умовні рефлекси та вплине на кількість та якість молока.

У вересні 2017 р. фермер отримав грант у розмірі 500 тис. грн на закупівлю обладнання для сироварні, вигравши у конкурсі «Український Донецький куркуль». Таким чином «куркулю» вдалося розширити власне виробництво.

Особливі складові своїх сирів родина тримає у секреті.

«Ми жодного рецепту не розголошуємо. У нас навіть бринза не така, як у всіх. І ряжанка, І йогурт у нас за своїми рецептами. Є основні такі рецепти, але кожна наша кінцева продукція має свій секрет», — розповідає Сергій Свириденко.

Свій товар фермер реалізує у місті Дружківка у власній крамниці «Куркуль». Клієнтам з інших міст України висилає продукцію поштою. Для того, щоб продукція до покупців доходила свіжою й зберігала свій смак, підприємець використовує спеціалізовані пристрої.

Читати за темою: На Вінниччині запустять роботизовану молочну ферму

Виконано за допомогою Disqus