На Луганщині запустять завод із переробки молока

30 жовтня 2019 805 0
Дмитро Оденчук, керівник ПСП «Агрофірма «Привілля»
Дмитро Оденчук, керівник ПСП «Агрофірма «Привілля»

У селі Привілля Троїцького району Луганської області ПСП «Агрофірма «Привілля» планує збудувати завод для переробки молока і виготовлення йогуртів, м'яких сирів, ряжанки, кефірів. Про це йдеться в матеріалі «Родинна справа Оденчуків: Своїм дітям довіряєш, як нікому» на Kurkul.com, в рамках проекту «Хвала рукам, що пахнуть хлібом» за підтримки банку ПУМБ.

Дмитро Оденчук у 2003 році заснував і досі є керівником ПСП «Агрофірма «Привілля», яка має в обробітку більше 14 тис. га. Займаються в господарстві рослинництвом, тваринництвом, мають м'ясопереробний завод та інноваційну теплицю на 500 м2.

У господарстві також є власні олійний та комбікормовий цехи. Нещодавно до складу привільського підприємства увійшов майже єдиний на цій території працюючий ХПП. Також дбайливі господарі регулярно оновлюють техпарк із понад сотні сільгоспмашин.

«Тож ми багато інвестуємо в розвиток: розширюємо по можливості земельний банк та потужності для зберігання зерна, оновлюємо парк техніки, робимо реконструкцію м'ясопереробного заводу, продовжуємо переобладнання ферми за європейськими стандартами, запускаємо в 2019 р. власний міні-завод із переробки молока», — розповів Дмитро Оденчук.

За його словами працювати тут будуть за європейськими стандартами — виготовлятимуть йогурти, м'які сири, ряжанки, кефіри.

Виконано за допомогою Disqus