Ніл Кінсі розповість про визначення стану грунту під час конференції у Києві

6 листопада 2019 165 0
Ніл Кінсі розповість про визначення стану грунту під час конференції у Києві
Kurku.comНіл Кінсі розповість про визначення стану грунту під час конференції у Києві

В Києві 17-20 грудня відомий ґрунтознавець та агроном Ніл Кінсі, автор книги «Практична агрономія Ніла Кінсі» проведе триденний тренінг під час конференції «Точне ґрунтознавство та управління зональністю полів».

«Достовірний аналіз ґрунту є вкрай важливим для правильного розуміння стану ґрунту та його удобрення. Головне завдання — виявлення та виправлення будь-яких проблем, щоб підвищити загальну родючість ґрунту та покращити або забезпечити високу якість культур і врожайність. Якість рекомендацій залежить виключно від якості відбору зразків ґрунту», — переконаний Ніл Кінсі.

За його словами, до лабораторії рекомендовано надсилати змішаний зразок з кожної ділянки. Однак не варто «вміщувати» в один зразок площу більш ніж 8 га, а також слід уникати нетипових ділянок.

Доцільно також малювати карту ґрунтів на досліджуваних територіях. 

«Якщо ви хочете оцінити ґрунт у його найкращому стані, потрібно відбирати зразки після того, як всі органічні речовини розкладуться. Травень і червень — оптимальний період», — наголосив він.

Детальніше про аналіз грунтів дізнавайтеся під час науково-практичної конференції «Точне ґрунтознавство та управління зональністю полів», яка пройде в Києві 17-20 грудня. 

Реєстрація за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus