На Черкащині в лісосмузі скинули десятки трупів свиней

11 листопада 2019 11537 0
На Черкащині в лісосмузі скинули десятки трупів свиней
Фото Олександра Познякова

Понад двадцять трупів свиней було виявлено 6 листопада екоінспекторами та правоохоронцями в межах Жашківської ОТГ. Про це повідомляє  начальник Управління екологічного нагляду Черкаської області Олександр Позняков, інформує 18000.com.ua.

«Мертві тварини лежали в полезахисній смузі в адміністративних межах Жашківської ОТГ. Також було виявлено громадян, які представились робітниками ФГ «СТЕП», та,  на момент прибуття поліцейських й екологів, намагались за допомогою екскаватора загорнути трупи тварин у заздалегідь підготовлену яму», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на місці знаходження трупів тварин були відібрані проби ґрунту та здійснено заміри забрудненої земельної ділянки.

Слідчо-оперативною групою проведено фіксацію обставин правопорушення та внесені дані до ЄРДР з метою подальшого розслідування та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Окрім цього, екоінспектори відібрали матеріали частин тварин та направили до Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області для проведення лабораторних досліджень.

Виконано за допомогою Disqus