У США виробники цукру оголосили форс-мажорну ситуацію

16 листопада 2019 255 0
У США виробники цукру оголосили форс-мажорну ситуацію

Виробники цукрових буряків Western Sugar Cooperative і United Sugars Corp повідомили про форс-мажорну ситуацію через похолодання та заморозки, які охопили більшість штатів США. Про це повідомляє ukrsugar.com з посиланням Reuters.

Як правило, форс-мажорна ситуація оголошується, коли компанія не може виконати свої комерційні зобов’язання через непередбачені умови. Ф'ючерси ICE на поставки цукру в березні збільшилися на 2,1% — до $334,30/т.

«Нещодавні непередбачувані погодні умови змусили Western Sugar розподілити доступні запаси продукції серед своїх покупців», — повідомила генеральний радник Western Sugar Cooperative в Денвері, який працює в штатах Колорадо, Вайомінг, Монтані та Небрасці Хізер Лютер.

Також вона додала, що це найгірші погодні умови за всю історію Кооперативу. 

Читати за темою: Збирання цукрових буряків в ЄС призупинили через зливи

Згідно з повідомленнями World Weather Inc, на півночі США морози травмували врожай цукрових буряків. У південних штатах заморозки також являють загрозу для виробників цукрової тростини.

За даними трейдерів, у вівторок внутрішні ціни на цукор збільшилися в очікуванні того, що дефіцит в США призведе до збільшення імпорту цукру з Мексики та інших регіонів.

Виконано за допомогою Disqus