Реклама

Живець свиней почав дешевшати

16 листопада 2019 2457 0
Живець свиней почав дешевшати
pixabay.com

Протягом другого тижня листопада тривав низхідний рух закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій. Середня ціна втратила 1 грн/кг (2,2%) і сягнула 44,2 грн/кг. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Ближче до середини місяця зниження цін на ринку живця свиней пришвидшилося. Виробники скорегували свої ціни реалізації на 0,5-2 грн/кг у бік пониження. Тож упродовж 46-го тижня товарні партії свиней реалізовували переважно по 43-45 грн/кг.

Очікування на другу половину місяця неоднозначні. Частина представників м’ясопереробної галузі прогнозує подальше послаблення цін закупівлі. Зокрема, близько третини закупівельників передбачає зниження мінімальної ціни закупівлі до 42 грн/кг, про що свідчать результати опитування учасників Асоціації м’ясної галузі.

Більшість же опитаних вважає, що наступного тижня ціна залишатиметься на досягнутому рівні — в межах 43-45 грн/кг. Підтвердженням цього, на думку виробників свинини, є готовність переробників заздалегідь бронювати товарні партії на наступний тиждень.

Читати за темою: Світовий ринок свинини — найбільші імпортери

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою