Кабмін продовжив дію мит на імпорт товарів з РФ

5 грудня 2019 83 0
Кабмін продовжив дію мит на імпорт товарів з РФ
Капітал

Кабінет міністрів України продовжив на рік дію мит щодо імпортованих російських товарів до 31 грудня 2020 р. Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Кабмін продовжив на рік дію мит щодо російських товарів до 31 грудня 2020 роки як відповідь на аналогічні дії РФ», — написав нардеп.

Згідно з рішенням уряду України від 30 грудня 2015 р., з 2 січня 2016 р. у рамках заходів до всіх товарів походженням з Росії застосовуються ставки ввізного мита, встановлені Митним тарифом України.

Читати за темою: Трейдери закликали скасувати спецмито на імпорт дизпального із РФ

При цьому преференційний режим щодо РФ (вільна торгівля) скасовується у зв’язку з порушенням Російською Федерацією договору про зону вільної торгівлі від 18 жовтня 2011 р.

Нагадаємо, російське продовольче ембарго діє для українських товарів з 1 січня 2016 р. У відповідь уряд України затвердив торгові контрзаходи і заборонило поставки російських продуктів харчування, а також ряду інших товарів, сумарна вартість імпорту яких відповідає вартості забороненого РФ українського експорту.

Виконано за допомогою Disqus