Новорічна бізнес-ідея — фермер вирощує райдужні ялинки

7 грудня 2019 340 0
Новорічна бізнес-ідея — фермер вирощує райдужні ялинки
Wyckoff's Christmas Tree Farm

Ялинкова ферма Wyckoff's Christmas Tree Farm розташована у штаті Нью-Джерсі на площі 26,3 га. Тут ялинки вирощуються з 1958 року у різних кольорах: можна вибрати рожеві, фіолетові, сині, голубі, бірюзові, пурпурні, білі, помаранчеві і навіть чорні дерева. Про цікаву бізнес-ідею американського фермера розповідає www.wfmz.com.

Дерева обприскують латексної фарбою Kirk Specialty Colorant для отримання потрібного відтінку. Власник ферми, Джон Уайкофф, запевняє, що фарба нешкідлива і спеціально розроблена для різдвяних ялинок. Однак існують чинники, такі як вітер, температура, спосіб застосування і розмір дерева, які можуть вплинути на якість покриття.

Коштує це задоволення недешево —  метрова ялинка обійдеться близько $36. Також, доведеться сплатити податок за вирубку дерева. Співробітники ферми видадуть покупцю ручну пилку і він зможе сам обрати свою ялинку, спиляти її і привезти додому.

Хоча на сімейній фермі до кожного різдвяного сезону вирощують кілька тисяч дерев п'яти різних видів (ялиця Дугласа, блакитна ялина, ялиця конколор, ялиця Фрейзера і сосна Веймута), але прославилася вона саме своїми різнокольоровими різдвяними ялинками.

Виконано за допомогою Disqus