Аграрний комітет схвалив всі поправки до земельного законопроекту 2178-10

28 грудня 2019 594 0
Аграрний комітет схвалив всі поправки до земельного законопроекту 2178-10
Kurkul.comАграрний комітет схвалив всі поправки до земельного законопроекту 2178-10

Аграрний комітет проголосував в цілому поправки до другого читання до земельного законопроекту 2178-10. За таке рішення проголосували депутати аграрного комітету більшістю голосів. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Таке рішення відбулося після того, як вчора комітет зібрався на засіданні земельного підкомітету аграного комітету про скасування 500 поправок. Сьогодні було зачитано перелік об’єднаних поправок, які згрупували всі ідентичні поправки. Тож сьогодні на засіданні аграрного комітету ці поправки було зачитано, далі голова аграрного комітету Микола Сольський поставив їх на голосування.

Присутні на засіданні опозиційні депутати, зокрема, від «Батьківщини» Вадим Івченко, почали вимагати відхилити голосування і наголосили у відповідь на пропозицію Миколи Сольського скласти повноваження голови, бо у нього є конфлікт інтересів через те, що він є власником агрокомпаній. На що вів відповів, що у нього такого конфлікту інтересів немає і запропонував дочекатися результатів НАЗК з цього приводу.

Нагадаємо, що раніше у парламенті з’явилися спільні правки до земельного закону — 10 тис. га в одні руки, право власності на земельні ділянки с/г призначення можуть також набуватися  банками та кредитними установами в порядку звернення стягнення на них як предмет застави. Такі земельні ділянки мають бути відчужені банками на земельних торгах за 2 роки. 

Питання доступу іноземців вирішуватимуть українці на референдумі.

Виконано за допомогою Disqus