Аграрії отримають 1 млрд гривень держпідтримки ще цього року

30 грудня 2019 156 0
Аграрії отримають 1 млрд гривень держпідтримки ще цього року
Аграрії отримають 1 млрд гривень держпідтримки ще цього року

Аграрії, які подали заявки на отримання державної підтримки сільського господарства, до кінця 2019 року отримають 1 млрд грн. Про це повідомляється на сторінці Мінекономіки.

Виплати, заблоковані судовим позовом ГС «Всеукраїнської аграрної ради» до попереднього уряду, розблокував Верховний Суд України. У повідомлені Мінекономіки зазначають, що 28 грудня, відповідно до касаційного позову Міністерства юстиції України, суд розблокував можливість провести виплати за двома державними програмами: «Державна підтримка тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)» на 830 млн грн та «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» на 186 млн грн.

«Ми підтвердили ділом свою позицію щодо пріоритетності сільського господарства та спільними зусиллями Уряду відстояли виплати по програмам підтримки», – сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України у 2019 році профінансував усі програми державної підтримки сільського господарства на понад 3,4 млрд грн, але ще майже 1 млрд грн залишались заблокованими. Домогтися вирішення конфлікту та виконати програми Милованов обіцяв аграріям у 2020 році. 

Виконано за допомогою Disqus

+ 29° ... + 17°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

41%