Світове виробництво груш встановить новий рекорд — прогноз

5 січня 2020 364 0
Світове виробництво груш встановить новий рекорд — прогноз
Kurkul.comСвітове виробництво груш встановить новий рекорд — прогноз

Світове виробництво груш в сезоні 2019/2020 зросте на 13% до рекордних 23,1 млн т. Такий прогноз опублікувало Міністерство сільського господарства США (USDA) у своєму грудневому звіті. Про це повідомляє прес-служба Української плодоовочевої асоціації.  

Читати більше: Грушевий сад як обґрунтований інвестиційний проект

При цьому європейські виробники неодноразово повідомляли про те, що урожай суттєво постраждав у зв’язку з несприятливими погодними умовами. Однак, збільшення виробництва в Китаї цілком компенсує втрати урожаю в країнах ЄС. Більше того, експерти зазначають, що зростання виробництва в Китаї сприятиме збільшенню обсягів світової торгівлі.

Фахівці стверджують, що виробництво груш у Китаї складе 17 млн т, що на 20% більше ніж показники сезону 2018/2019. 

Виробництво груш в ЄС скоротиться більше ніж на 400 тис. т до 2,2 млн т. Цьогоріч майже в усіх країнах ЄС фіксувалися несприятливі погодні умови. 

Валовий збір груш в США залишиться без змін, на рівні 726 тис. т. Цьогорічні втрати частини врожаю у Вашингтоні внаслідок хвороб, граду та проливних дощів, компенсуються за рахунок високої урожайності в Каліфорнії, де спостерігалися виключно сприятливі погодні умови протягом усього періоду розвитку фрукту. 

Виробництво груш в Аргентині також залишиться незмінним та складе 590 тис. т. 

Валовий збір груш в Чилі скоротиться на 25 тис. т та складе 227 тис. т. Варто зазначити, що поточний сезон є третім поспіль, в якому фіксується негативна динаміка виробництва. Експерти повідомляють, що таке зниження виробництва зумовлене сильною засухою та зниженням площ під грушевими садами.

Виробництво груш в Південній Африці збільшиться до 415 тис. т, у зв’язку зі сприятливими погодними умовами та виходом на повноцінне плодоношення нових садів. 

Прогнозується, що валовий збір груш в Росії збільшиться до 245 тис. т завдяки покращенню виробництва в некомерційних та домашніх господарствах. 

Виконано за допомогою Disqus